Jakie są najlepsze perkusje Sonor?

Niemiecka marka Sonor ma w swojej ofercie sprzedażowej bardzo wiele modeli perkusji, dlatego też osoby początkujące mogą mieć duży problem, aby wybrać najlepsze z nich. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, którymi flagowcami warto się zainteresować i na co zwrócić uwagę przy wyborze nowej perkusji.

Perkusje z wyższej półki

Sonor Sq1

Przez zawodowych perkusistów najbardziej cenione są oczywiście perkusje Sonor Prolite i Vintage, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. To właśnie te modele inspirowane są kultową wersją perkusji Tear Drop. W Polsce bardzo ceniona jest również linia instrumentów o nazwie Special Edition. Mowa tutaj na przykład o takich fantastycznych perkusjach, jak np.: Sonor Martini, Sonor Bop, Sonor Safari albo Sonor Player. Nowoczesne perkusje Sonor wybierane są przez najlepszych muzyków na całym świecie i doskonale pasują do różnych gatunków muzyki.

Flagowe perkusje Sonor SQ2 i SQ1

Opisując najbardziej zaawansowane perkusje Sonor nie można zapominać o luksusowych modelach SQ2 i SQ1. Zestawy te charakteryzują się tym, że są w pełni konfigurowalne. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że każdy jest w stanie zbudować swoją wymarzoną perkusję i samodzielnie zadecydować nawet o najmniejszym elemencie. Oryginalna perkusja Sonor to jedna z tych inwestycji, która na pewno się zwróci.

Comments are closed.