Zastanawiasz się nad perkusją dla swojego dziecka?

Perkusja to marzenie wielu dzieci. Instrument zachwyca swoim kształtem, ale przede wszystkim wydobywanym z niego dźwiękiem. Maluchy marzą o tym, by naśladować perkusistów, uderzać w werble, talerze i bębny, tworząc swoje pierwsze muzyczne kompozycje. Jak rozwijać w nich muzyczny talent? Gdzie kupić perkusję, która będzie odpowiednia dla dziecka?

perkusja dla dzieci

Jaka perkusja dla dziecka będzie odpowiednia?

Jaką perkusję kupić dla dziecka? Choć sklepy zabawkowe oferują przypominające prawdziwą perkusję zabawki, znacznie lepszym wyborem będzie prawdziwy instrument – zwłaszcza, jeśli rodzicom zależy na tym, by ich dziecko mogło jak najlepiej rozwijać się muzycznie. Perkusja dla dzieci kupiona w sklepie muzycznym DrumCenter.pl jest wiernym odwzorowaniem klasycznej wersji, ale w mniejszym gabarycie. Pozwala na wydobycie gamy dźwięków, funkcjonuje jak prawdziwy instrument. To doskonałe narzędzie do nauki gry pod czujnym okiem prawdziwego muzyka. Grając, dziecko kształci słuch, uczy się rozpoznawać dźwięki, rozwija wyobraźnię i ma możliwość samodzielnie tworzyć muzykę.

Gdzie kupić perkusję dla malucha?

Gdzie kupić pierwszy instrument dla dziecka? Najlepszym miejscem będzie sklep muzycznym. Oprócz tego działającego w okolicy, warto też odwiedzić sklepy internetowe. Online często znaleźć można większy wybór instrumentów, w tym tych w wersji dziecięcej. Ponadto w sklepie muzycznym doświadczony sprzedawca pomoże wybrać odpowiedni instrument, dopasowany do wieku i potrzeb dziecka.

One Response to “Zastanawiasz się nad perkusją dla swojego dziecka?

  • Tomek
    5 lat ago

    Ja od niedawna uczę się grać na perkusji, a mój zestaw to Mapex Tornado Fusion20 za którego zapłaciłem niecałe 1,5k. Jestem naprawdę zadowolony, bo nawet nie przypuszczałem, że uda mi się kupić nowy zestaw tak solidnie wykonany za takie stosunkowo nieduże pieniądze. Jestem podwójnie zadowolony, bo sam sobie uzbierałem z kieszonkowego na te gary.