Za co fani kochają Kabe?

Kabe jest jednym z najbardziej uzdolnionych artystów młodego pokolenia. Jest to reprezentant QueQuality, czyli wytwórni, którą założył Quebonafide.

Kim jest Kabe?

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że raper wychował się na francuskim. Dało mu to spore doświadczenie, dzięki czemu francuskie wersy dosyć często wrzuca w kawałki. Nadaje to jego utworom wyjątkowego klimatu i sprawia, że się wyróżniają. Tak naprawdę to Wini był osobą, dzięki której Kabe zaistniał na polskiej scenie. Należy pamiętać, że Wini to były właściciel wytwórni StoProcent. Debiutancka EP-ka rapera zatytułowana „Albinos” ukazała się nakładem StoPro w 2020 roku. Artysta nie boi się eksperymentów i doskonale idzie mu łączenie styli. Nowa płyta Kabe ukaże się 17 czerwca 2022 roku nakładem wytwórni QueQuality. Warto dodać, że Kabe King Kong to trzeci album w dyskografii rapera. Twórca jest bardzo muzykalny i świetnie radzi sobie zarówno na starszych, jak i nowszych bitach. Teksty są przemyślane i dobrze złożone pod względem technicznym.

Nowa płyta rapera

Większość numerów Kabe ma potężne repeat value, dlatego chętnie się do nich wraca. Na uwagę zasługuje fakt, że Opiat wyprodukował cały krążek. Jest to producent, którego słuchacze mogli poznać już na poprzednich projektach Kabe. Artysta wychowywał się we Francji, ale w rzeczywistości pochodzi z Olsztyna. Jego dużym atutem jest umiejętność posługiwania się dwoma językami. Francuskie wstawki brzmią świetnie w połączeniu z polskim tekstem. Pomimo bardzo młodego wieku zdążył już zaznaczyć swoje miejsce na scenie hip-hopowej.

Comments are closed.